GŁÓWNA

Preparaty do rzęs wysokiej jakości   W Bodetko Lash produkujemy odżywki oraz sera do rzęs najwyższej jakości. Skład naszych produktów jest dokładnie przebadany dermatologicznie. Dzięki temu nasze odżywki do rzęs są bezpieczne i mogą być używane przez każdego, niezależnie od rodzaju skóry. W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki, które w krótkim czasie widocznie poprawią kondycję Twoich rzęs. Dzięki naszym odżywkom i serom Twoje rzęsy będą gęstsze, dłuższe i bardziej elastyczne. Kupisz u nas produkty, które pomogą Ci szybko zregenerować zniszczone i osłabione rzęsy. W ofercie mamy również serum do włosów, które skutecznie pobudzi porost Twoich włosów i zwiększy ich gęstość oraz blask. Używamy tylko naturalnych składników, które nie powodują podrażnień. Jest to szczególnie ważne u osób z cerą wrażliwą. Wszystkie kosmetyki sprzedajemy w bardzo atrakcyjnych cenach. W naszym zespole pracują profesjonaliści z pasją, którzy z chęcią odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, pomożemy Ci wybrać odżywkę najbardziej odpowiednią dla Twoich rzęs. Zapraszamy do kontaktu mailowego!   Odżywki do rzęs idealne na każdą chwilę   Nasze odżywki i sera do rzęs produkujemy w funkcjonalnych opakowaniach ze specjalnym aplikatorem w formie pędzelka. Dzięki temu produkt nakładany jest u nasady rzęs, co wzmacnia jego działanie. Możesz zabrać swoją odżywkę lub serum gdzie tylko chcesz – kosmetyk zmieści się w każdej torebce lub kieszeni. Nasze kosmetyki są bardzo łatwe w użyciu; wystarczy używać ich raz dziennie przez miesiąc, by uzyskać pierwsze, pożądane efekty. Odżywki i sera od Bodetko Lash mogą Ci służyć aż do 8 miesięcy. Gwarantujemy, że zostaną z Tobą na dłużej! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

GŁÓWNA

3

3

PYTANIA

Jak prawidłowo aplikować odżywkę BODETKO LASH?

BODETKO LASH należy stosować raz dziennie wieczorem po demakijażu i osuszeniu twarzy. Precyzyjnym aplikatorem nanieś odżywkę na nasadę rzęs ruchem od kącika w kierunku zewnętrznej części oka (podobnie jak eyeliner).

Po jakim czasie otrzymam pełny efekt długich, gęstych rzęs?

Pełny efekt otrzymasz po około 3 miesiącach. Pierwsze przyrosty zauważysz już po 30 dniach codziennego stosowania.

Jak często mam aplikować odżywkę?

Przez pierwsze 3-4 miesiące aplikuj odżywkę raz dziennie. Po tym okresie wystarczy 2-3 razy w tygodniu dla podtrzymania pożądanego efektu.

Na jaki czas wystarczy mi opakowanie 3ml i 1,5ml?

3ml wystarczą na 6-8 miesięcy natomiast 1,5ml na 3-4 miesięcy.

Jaki jest termin ważności?

12 miesięcy od momentu otwarcia produktu. Termin ważności konkretnego egzemplarza znajduje się na spodzie buteleczki.

Mogę stosować odżywkę jak mam doklejone rzęsy?

Tak możesz, doklejone rzęsy nie są żadną przeszkodą. Możesz również wykonywać makijaż codzienny oraz stosować zabieg henny rzęs.

Czy serum BODETKO LASH jest bezpieczne dla moich oczu?

Badanie dermatologiczne, zlecone niezależnym instytucjom wykazały, że serum jest całkowicie bezpieczne dla oczu.

Wysyłka, czas realizacji, przesyłki zagraniczne.

Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej (masz możliwość wyboru). Przesyłkę realizujemy w przeciągu 1-2 dni roboczych. Przesyłki zagraniczne realizujemy po płatności kartą (przelewem). Koszty przesyłki pokrywa nadawca.